Купити авто в розстрочку, в кредит, нові та вживані авто в кредит

Якщо немає грошей на нову машину, а стару купувати не хочеться, у нагоді стане послуга «Авто в розстрочку». Придбайте новий або вживаний. Обери свою схему погашення. Фіксована ставка. Розрахуй свій кредитний план! Без прихованих комісій. Строк кредиту до 7 років. Вибір схеми погашення. Зручності: Менші фінансові затрати, Невеликий перший внесок, Плати у своєму відділенні.

Купівля нового автомобіля сьогодні для багатьох - нездійсненна мрія із-за постійних стрибків курсу валют, нестабільності зарплат і зростання цін. Що тоді робити? Ще років 10 назад в кожному автосалоні на покупця накидався цілий "натовп" кредитних менеджерів різних банків, навперебій пропонуючи різною мірою вигідні умови кредитування. Багато хто скористався їх послугами, і частина з клієнтів навіть встигли виплатити банкам гроші, залишаючись при цьому щасливими володарями нехай не зовсім нових, але своїх автомобілів. Чи можливо сьогодні отримати розстрочку і чи не будуть кабальними її умови?

Як виявилося, навіть в умовах глибокої кризи, нестабільної політичної ситуації і напіввійськового положення здійснити велику купівлю в кредит все-таки можна. І навіть не одним шляхом: існує як мінімум три основні схеми придбання автомобіля у разі, коли повної суми для розрахунку на руках немає.

 

БАНКІВСЬКИЙ КРЕДИТ

 

Сервіс по кредитуванню покупців автомобілів.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которую размещают пользователи ресурса
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua